Loresima

loresima-banyo-dolabi

Loresima Banyo Dolabı

Ayna yanı üst dolabı, hacimli dolaplarıyla, fonksiyonel kullanım sağlayan model, modern hayatın güzelliğini banyonuza taşıyacak.
Yat vernikli yonga levha üzeri ahşap kaplama
İpek mat lake boya | Tezgah üstü seramik lavabo | Flotal ayna | Frenli kapak
Ölçüler / 120 cm
Banyo Dolap Modelleri
Rize Banyo dolabı ürünlerinin şık olması kadar önemli olan bir diğer unsur ise işlevsel olmasıdır. Banyonuzda kullandığınız ürünlerin elinizin altında olmasını istiyorsanız banyo dolapları tam size göre olacaktır. Banyo dolabı seçerken banyonuzun ölçülerini almanız ve tesisat yerlerini kontrol etmenizi öneririz.

1.sınıf kaliteye sahip ürünlere bütçenize uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Son teknoloji kullanılarak üretilmiş, farklı renk ve tasarımlardaki ürünlerden maksimum verimi alabileceksiniz. Rize Banyo Dolapları kategorisinde yer alan ürünlerden banyonuzun dekorasyonuna uygun olanını seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kalite ve güvenden ödün vermeyen Ayduş Banyo, birbirinden farklı renk ve ölçülerde çeşit çeşit ürünü sizlerin beğenisine sunuyor. Rize Banyo Dolapları Modelleri bu sayfada inceleyebilir aklınıza takılan sorular için bizlere ulaşabilirsiniz